Troy Tercüme

Kaliteli, hesaplı ve profesyonel tercüme hizmeti arıyorsanız
doğru yerdesiniz.


HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL!

Hakkımızda


Biz Kimiz?


Troy Tercüme Bürosu, müşterilerimize uygun fiyatlarla doğru çeviri sunma ilkesi üzerine kurulmuştur. 2005'deki kuruluşumuzdan bu yana, birçok alanda çeviri sektöründe önemli bir oyuncu haline geldik. Hizmetlerimize olan talebi karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.


Uzmanlığımız


Sunduğumuz hizmetin bir parçası, üstün müşteri hizmetlerinin yanı sıra üstün kaliteli çevirilere olan bağlılığımızdır. Bu nedenle, müşterilerimize 7/24 destek sunuyoruz. Müşterilerimize her zaman e-mail, telefon veya whatsup yoluyla yardımcı olmaya hazırız.


En İyi Fiyat & Hizmet


Her çeviri talebinin farklı olduğunu biliyoruz, bu nedenle her müşteriye en iyi fiyatı ve hizmeti sunmak için kişisel, profesyonel analizler sağlıyoruz. Müşterilerimize sunulan hizmetler arasında belgelerin, web sitelerinin, yazılımların ve uygulamaların 90'dan fazla dile çevrilmesi ve yerelleştirilmesi yer almaktadır. Ayrıca deşifre hizmetleri de sağlıyoruz.


Yüksek Kaliteli Çözüm


Troy Tercüme müşteri hizmetleri için küresel bir vizyon ve yerel bir yaklaşımla, tüm çeviri ve yerelleştirme ihtiyaçları için yüksek kaliteli bir çözüm sunar. Müşterilerimizle hızlı bir şekilde uzun vadeli iş ortaklıkları kurmada uzmanlaşmak için en son teknolojileri uzman dilbilimcilerle harmanlıyor ve onlara harika fiyatlarla doğru çeviriler sunuyoruz.Hizmetlerimiz


SEKTÖREL TERCÜME

İş anlaşmaları, Ticari ve kurumsal alanlarda uzman tercümanlar tarafından yapılan sektörel anlamda tercüme hizmeti vermekteyiz.


YEMİNLİ TERCÜME

İhtiyaçlarınıza göre değişen yeminli mütercimlik, profesyonel çeviri hizmetlerimiz ve bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.


NOTER TASTİKLİ TERCÜME

Profesyonel ve noterden yemin belgeli mütercimler tarafından tercüme edilen , yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.


SÖZLÜ TERCÜMANLIK

İş anlaşmaları, Ticari toplantılar, Şantiyeler, Geziler, Resmi açılışlar, Kokteyl, İş yemekleri, Basın toplantıları v.b. alanlarda yapılan sözlü tercüme hizmetidir.Profesyonel Çevirinin Önemi

Birçok iş alanının küreselleşmesi, müşterilerin ürün ve hizmetlere kendi dillerinde erişebilmelerini gerektirir. İşletme belgelerinizin, web sitenizin ve yazılımınızın uluslararasılaştırılması, mümkün olan en büyük pazara ulaşmanızı sağlayabilir, bu da karınızı artırır ve müşteri iletişimsizlik sorunlarını azaltır. Alternatif olarak, yabancı bir ülkede yaşıyorsanız veya ana dilinizden farklı bir dilde bir işe başvurmayı planlıyorsanız, gerekli tüm yasal gereklilikleri karşılayan kalite belgeli belge çeviri hizmetleri ile size yardımcı olabiliriz. Vatandaşlık işlemleri, vize başvuruları, ikamet izni işlemleri, denklik alma, ihaleye girmek için gerekli evrakların tercümesi , vb. her türlü alanda profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Yeminli tercüme hizmetimizle yanınızdayız.Bize Ulaşın

ÜCRETSİZ Teklif Al

    İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ