Sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin en çok stratejik öneme sahip ilçelerinin başında Çankaya gelir. İlçede devlet kurum ve kuruluşlarının yanı sıra büyük ölçekli özel şirketler de hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı hukuksal işlemler oldukça yoğundur ve yurtdışı ile sık sık bağlantı sağlanmaktadır. Bu noktada alanında uzman tercümanlara, hızlı ve güvenilir bir şekilde tercüme yapacak şirkete ihtiyaç duyulur. Troy Tercüme olarak; hem kamu kurum ve kuruluşları hem özel şirketler hem de yerli ve yabancı kişiler için Çankaya tercüme hizmeti sunuyoruz.

Çankaya tercüme konusunda uzman olan Troy Tercüme, sadece hukuki tercüme hizmeti değil; bilimsel tercüme, web site tercümesi, resmi tercüme, teknik tercüme, deşifre ve ticari tercüme hizmetleri de sunmaktadır. Troy tercüme bünyesinde yer alan tercümanlar Çankaya Arapça tercüme ve Çankaya İngilizce tercüme konusunda alanında uzman kişilerle çalışmaktadırlar.

Çankaya Yeminli Tercüme

Bildiği dili resmi belgelerle kanıtlayan ve anlaşmalı noter tarafından hazırlanan yemin zaptına sahip olan kişiye yeminli tercüman, bu kişinin yaptığı tercümeye de yeminli tercüme adı verilir. Çankaya yeminli tercüme hizmetimiz yasal sorumluluk kabul eden, T.C. vatandaşı olan ve alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir. Yeminli tercümenin gerekli olduğu durumlar şunlardır; yasal işlemler, akademik sertifikaların tanınma işlemi ve diploma denkliği, vatandaşlığa geçiş işlemleri, vekaletnameler, ikamet izni, sözleşmeler, uluslararası denetim raporları, finansal belgeler.

Çankaya Tercüme Bürosu

Şirketimiz yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme hizmeti de sunmaktadır. İş anlaşmalarında, ticari toplantılarınızda, gezilerinizde, iş yemeklerinizde, basın toplantılarınızda ve bunun gibi daha pek çok farklı alanda bizimle iletişime geçerek sözlü tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çankaya tercüme bürolarından biri olarak; 45 farklı dilde, 150 kişilik tercüman ekibimizle pek çok farklı alanda hizmet sunuyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek uygun fiyat seçeneklerimizle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.