iq option curso gratis contrato de opcion derecho civil opciones binarias estrategia jose contrato arrendamiento maquinaria opcion compra

ANKARA'DA HIZLI & GÜVENİLİR ZAMANINDA

YEMİNLİ TERCÜME HİZMETİ

ANKARA'DA HIZLI & GÜVENİLİR ZAMANINDA

YEMİNLİ TERCÜME HİZMETİ

Eğer yüksek kaliteli profesyonel tercüme hizmeti arıyorsanız, başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Ukraynaca, İspanyolca, İtalyanca, Gürcüce, Bulgarca, Çince, Japonca, Korece, tercüme işleri olmak üzere
tüm dillerde sizlere Ankara’da profesyonel tercüme hizmeti sunmaktayız.

Doğruluk

Tercümanlarımız konusunda uzman, tecrübeli, yeminli tercümanlardır. Tercümeleriniz gerekli kontrolleri (edit-proofreading) yapıldıktan sonra size teslim edilir.

Yerinde Teslimat

Tercümelerinizi e-mail üzerinden yada ücretsiz adresinize kargo ile gönderiyoruz. İstediğiniz heryerde hizmetimizle yanınızdayız. İstek Gönder menümüzden dosyanızı kolayca iletebilirsiniz.

Güvenlik

Güvenlik modern çağın vazgeçilmezlerindendir. Bilgilerinizin tercüme süreci boyunca güvenliğinin sağlanması bizim için önemlidir. Bilgileriniz başka hiçbir firma ile paylaşılmaz.

Hesaplı

Tercüme fiyatlarını piyasa fiyatlarının altında tutmaya çalışarak, kaliteden taviz vermeden hizmet vermekteyiz. Öğrenci ve akademisyenler için özel indirimler uygulamaktayız.

Hizmetlerimiz

Sektörel Tercüme

İş anlaşmaları, Ticari alanlarda uzman tercümanlar tarafından yapılan sektörel tercüme hizmetidir.

Yeminli Tercüme

İhtiyaçlarınıza göre değişen yeminli mütercimlik, profesyonel çeviri hizmetlerimiz ve bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Noter Tasdikli Tercüme

Profesyonel ve noterden yemin belgeli mütercimler tarafından tercüme edilen , yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir . Tercümelerinizde Valilik , Konsolosluk , Dışişleri v.b. gibi istenilen tasdik işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır.Yeminli tercüme hizmetimiz yasal sorumluluk alan , T.C vatandaşı ve konusunda uzman mütercimlerce yapılmaktadır.

Sözlü Tercümanlık

İş anlaşmaları, Ticari toplantılar, Şantiyeler, Geziler, Resmi açılışlar, Kokteyl, İş yemekleri, Basın toplantıları v.b. alanlarda yapılan sözlü tercüme hizmetidir.

Resmi ve Özel kurumlara yapılan bu hizmetlere ilave olarak Refakat Hizmetleri sayfalarını inceleyebilirsiniz.

45

Dil

150

Tercüman

1250000

Sayfa Çeviri

6

Ortalama Teslimat Süresi (saat)

Bize Ulaşın

Ankara Merkez Şubemiz: Turan Güneş Bulvarı No: 44/7 Yıldız/Ankara
Telefon: 0312 440 91 99
Faks:
0312 440 52 32
Telefon: 0542 432 3288
troytercume@gmail.com

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.