Troy Tercüme olarak vizyonumuz, rekabetçi pazar dikkate alındığında mükemmel çeviri hizmeti sunmak ve aynı zamanda müşterilerimizin yüksek standartlarını ve taleplerini de karşılamaktadır.
Troy Tercüme olarak uluslararası ve tecrübeli ekibimizin sunduğu kaliteli hizmetlerden gurur duyuyoruz. Birlikte mükemmellik için çalışıyoruz.

Tercümelerinizde konusunun uzmanı olan tercümanlarla çalışıyoruz. Örneğin sözleşme tercümesi, ihale şartnamesi tercümesi gibi hukuki tercüme hizmetlerimizi Hukuk Fakültesi’nde mezun olmuş Avukat mesleğinin yanında tercümanlığı da serbest meslek olarak yapan tercümanlarla çalışıyoruz.
Teknik tercümelerin çevirisini İngilizce eğitim veren üniversitelerden mezun Makine Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi tercümanlarımız ile yapıyoruz.
İngilizce, Almanca, Korece, Çince, Arapça, Farsça, Gürcüce, Rusca, Bulgarca, Ukraynaca, Fransızca tercümeleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Söz konusu dillerden Noter onaylı tercüme talep etmeniz halinde Ankara 47. Noteri ile aynı binada size hizmet sunmaktayız.
Pazarlama, web sitesi çevirilerine, yerelleştirmeye ve resmi olarak onaylanmış çevirilere kadar her düzeyde uluslararası iş döngüsünü destekliyoruz. Müşterilerimizin çoğunlukla daha büyük bir hedefin parçası olarak çeviri gerektiren kişiler olduğunu biliyoruz.
Esnek yaklaşımımız, her bir bireysel talep doğrultusunda hizmetlerimizi şekillendirmemizi sağlar. Yoğunluğumuzu ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyor, çözümlerimizi tüm bütçeler ve proje boyutları için mükemmel hale getiriyoruz. Birçok durumda, yanlış anlamanın bedeli, onu doğru bulma maliyetinden daha ağır basar! Ancak hizmetlerimizle, güvenilirlik, doğruluk ve profesyonellik garanti edilir.