Rusça Tercüme Bürosu

Birleşmiş Milletler’in resmi dili olarak kabul edilen Rusça, dünyada en fazla kullanılan 7. dildir. Özellikle Asya’daki kullanımı ile daha pek çok dile etki etmektedir ve günümüzde politik anlamda oldukça fazla tercih edilmektedir. Türkiye’nin kuzey komşularından biri olan Rusya ile yapılan ticari anlaşmalar, Rusça tercüme hizmetlerinin daha önemli hale gelmesini sağlamıştır. Rusça tercüme hem ticari ilişkiler hem hukuki ilişkiler hem de seyahat tercihlerimiz noktasında büyük önem taşır. Troy Tercüme olarak verdiğimiz Rusça tercüme hizmeti ile ister sözlü ister yazılı tüm çevirilerinizi gerçekleştiriyoruz.

Rusça yalnızca Rusya’da değil, Beyaz Rusya, Kırgızistan ve Kazakistan’da da 160 milyondan fazla insanın resmi dilidir. Bunun yanı sıra Rusya’ya komşu olan pek çok ülkede de konuşulmaktadır. Hal böyle olunca toplamda 14 farklı lehçeye sahip olan Rusça’da söyleniş, kelime ve tonlama farklılıkları ortaya çıkıyor. Alanında uzman tercümanlarımız tüm bu lehçe farklılıklarına hakimdir ve böylelikle çevirilerde herhangi bir hata payına yer vermezler.

Troy Tercüme olarak uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Bunun için sektörde uzmanlığı bulunan tercümanlarla çalışıyoruz. Tıbbi, hukuki, ticari, teknik ve bilimsel konularda eğitim almış, uzun süreli deneyimi bulunan tercümanlar ile 7/24 Rusça Tercüme hizmeti sunmaktayız. Sektör uzmanlığı bulunan ve terminoloji bilgisine sahip tercümanlar Rusça yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Sadece bu alanlarda değil, deşifre ve web sitesi tercümelerindeki hizmetlerimizle de müşterilerimizin yanındayız. Rusya bağlantısı bulunan şirketlerin web sitelerini Türkçe’den Rusya’ya çeviriyor ya da Türkiye bağlantısı bulunan Rus şirketleri için Rusça’dan Türkçe’ye tercüme yapıyoruz.

12 yıldır verdiğimiz tercüme hizmetleriyle hızlı, güvenilir ve hesaplı hizmet anlayışını ilke edindik. Eğer siz de Rusça tercüme hizmeti almak istiyorsanız web sitemizden fiyat teklifi isteyebilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunların yanında İstanbul ve Ankara ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.