contrato opciones divisa problemas contrato alquiler con opcion a compra mejor opcion para contratar sage cloud iq option official blog el contrato de opción es formal o informal paises donde no se pueden operar opciones binarias

Neden Troy Tercüme?

Profesyonel tercüme hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Tercümenizin kalitesi konusunda hiç endişelenmenize gerek yok, çünkü büromuz yeni açılmadı. Biz bu işi 12 senedir yapıyoruz. Tercümanlarımız kendi alanlarında uzman yeminli tercümanlardır.

Size bir e-mail kadar yakınız. Dokümanınızı mail atın ve anında fiyatlandırmanızı yapıp, teslim sürenizde ve fiyatta anlaşalım.

Tercümenizi ister e-mail yoluyla ister kargo ile ücretsiz gönderelim.

Ödemenizi büromuza hiç gelmeden banka havalesi ile yapabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Eğer yüksek kaliteli profesyonel tercüme hizmeti arıyorsanız, başta İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça, Ukraynaca, İspanyolca, İtalyanca, Gürcüce, Bulgarca, Çince, Japonca, Korece, vb. olmak üzere tüm dillerde size tercüme hizmeti sunmaktayız.

12 yıllık tecrübe ve işimize gösterdiğimiz özen ve kalite ile Troy Tercüme Bürosu sektörün en güvenilir ve başarılı tercüme büroları arasına girmiştir. Şirketimizi kalite, doğruluk ve müşteri memnuniyeti üzerine kurduk.

Tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için tercüme hizmetini aşağıdaki ilkelerle sizlere sunuyoruz.

Şimdiye kadar binlerce sayfa ihale şartnamesi tercümesi, patent tercümesi, teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, sözleşme tercümesi, web-sitesi tercümesi, kitap tercümesi, katalog tercümesi  ve makale tercümesi yaptık. Bize güvenen ve çalışmaya devam eden yüzlerce müşterimize teşekkür ediyoruz.

Hız 100%
Doğruluk 100%
Güvenlik 100%

HIZLI

DOĞRULUK

GÜVENLİK

YERİNDE TESLİMAT

*Hızlılık: Acil tercüme ihtiyacı olan müşterilerimiz için birden fazla tercümanımızı aynı anda görevlendirerek, tercümelerinizi size sizin istediğiniz zamanda teslim ediyoruz.

* Doğruluk : Tercümanlarımız konusunda uzman, tecrübeli, yeminli tercümanlardır. Tercümeleriniz gerekli kontrolleri (edit-proofreading) yapıldıktan sonra size teslim edilir.

*Güvenlik:  Güvenlik modern çağın vazgeçilmezlerindendir. Bilgilerinizin tercüme süreci boyunca güvenliğinin sağlanması bizim önemlidir. Bilgileriniz başka hiçbir firma ile paylaşılmaz.

* Hesaplı : Tercüme fiyatlarını piyasa fiyatlarının altında tutmaya çalışarak, kaliteden taviz vermeden hizmet vermekteyiz. Öğrenci ve akademisyenler için özel indirimler uygulamaktayız.

*Yerinde Teslimat : Tercümelerinizi e-mail üzerinden yada ücretsiz adresinize kargo ile gönderiyoruz.