Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Eğer yüksek kaliteli profesyonel tercüme hizmeti arıyorsanız, başta İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça, Ukraynaca, İspanyolca, İtalyanca, Gürcüce, Bulgarca, Çince, Japonca, Korece, vb. olmak üzere tüm dillerde size tercüme hizmeti sunmaktayız.

15 yıllık tecrübe ve işimize gösterdiğimiz özen ve kalite ile Troy Tercüme Bürosu sektörün en güvenilir ve başarılı tercüme büroları arasına girmiştir. Şirketimizi kalite, doğruluk ve müşteri memnuniyeti üzerine kurduk.

Tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için tercüme hizmetini aşağıdaki ilkelerle sizlere sunuyoruz.

Şimdiye kadar binlerce sayfa ihale şartnamesi tercümesi, patent tercümesi, teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, sözleşme tercümesi, web-sitesi tercümesi, kitap tercümesi, katalog tercümesi ve makale tercümesi yaptık. Bize güvenen ve çalışmaya devam eden yüzlerce müşterimize teşekkür ediyoruz.


Neden Troy Tercüme?

  • Profesyonel tercüme hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz.
  • Tercümenizin kalitesi konusunda hiç endişelenmenize gerek yok, çünkü büromuz yeni açılmadı. Biz bu işi 15 senedir yapıyoruz. Tercümanlarımız kendi alanlarında uzman yeminli tercümanlardır.
  • Size bir e-mail kadar yakınız. Dokümanınızı mail atın ve anında fiyatlandırmanızı yapıp, teslim sürenizde ve fiyatta anlaşalım.
  • Tercümenizi ister e-mail yoluyla ister kargo ile ücretsiz gönderelim.
  • Ödemenizi büromuza hiç gelmeden banka havalesi ile yapabilirsiniz.
×