İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce tercüme hizmetleri noktasında sunduğumuz çözümler için alanında uzmanlaşmış kişilerle çalışıyoruz. Bünyemizde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar ile günün her saatinde ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz. 12 yıldır verdiğimiz tercüme hizmetleri ile sadece İngilizce’den Türkçe’ye değil, Türkçe’den İngilizce’ye çeviriler gerçekleştiriyoruz. Her iki çeviri noktasında da web sitesi tercümeleri, deşifre, bilimsel tercüme, medikal (tıbbi) tercüme, resmi tercüme, teknik tercüme, ticari tercüme ve hukuki tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Ankarada İngilizce Tercüme

Ankara’da İngilizce tercüme bürosu olarak başladığımız faaliyetlerimize İstanbul ve Sakarya şubelerimizle devam ediyoruz. Ortalama 6 saatlik bir sürede teslim ettiğimiz yazılı tercümelerimizin yanında; ticari toplantılarınız, iş yemekleriniz, gezi programlarınız ve iş anlaşmalarınız içi pek çok farklı alanda da sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Bunların yanı sıra sektörde uzmanlığı bulunan tercümanlar ile çalışıyoruz. Bilimsel, tıbbi, teknik ve hukuki alanlarda terminoloji bilgisine sahip olan kişilerle çalışarak, tercümelerde ortaya çıkabilecek anlam karışıklığını tamamıyla ortadan kaldırıyoruz.

Uygun fiyat seçenekleriyle sunduğumuz İngilizce tercüme hizmetleri için yeminli tercümanlarla çalışıyoruz. Bunun yanı sıra noter tasdikli tercümelerle, tercümelerinizde gerekli olan Dışişleri, Konsolosluk, Valilik tarafından yapılacak tasdik işlemleri tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hızlı, güvenilir ve zamanında tercüme mottosunu ilke edinerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyoruz.

Siz de Troy Tercüme ile çalışmak istiyorsanız; tercüme yaptırmak istediğiniz metin için fiyat teklifini web sitemizde sunduğumuz formu doldurarak alabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul, Ankara ve Sakarya şubelerimizi ziyaret ederek de tercüme edilecek metinlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Biz de bu metinleri mail yolu ile iletebildiğimiz gibi adresinize teslim seçeneğimizle de iletebilmekteyiz.

×